Гравірування

УСІ ТОНКОЩІ ГРАВІЮВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ CUT STUDIO У КИЄВІ

Один з різновидів обробки матеріалу для створення малюнку, візерунку або ненав’язливого декору на готовому виробі є – гравіювання. Чим такий вид обробки відрізняється від фрезерування, та на якому матеріалі буде виглядати найвигідніше: на дереві, пластику або ДСП? Cut Studio – компанія, що надає послуги гравіювання в Києві, розкриє вам цікаві подробиці.

ЧИМ ГРАВІЮВАННЯ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ФРЕЗЕРУВАННЯ І ЛАЗЕРНОЇ ОБРОБКИ?
Фрезерування – процес глибинної обробки поверхні матеріалу, тобто глибока різка, аж до наскрізних отворів. Цей вид обробки підходить якнайкраще для створення рекламної продукції.
Лазерна різка – безконтактна порізка листових матеріалів різних видів. Тут основою виробничого процесу є лазерний промінь, який рухається заздалегідь заданою траєкторією.
А процес гравірування – це нанесення неглибокого зображення на поверхню, з максимальною глибиною до 0,5-0,1 мм. Воно може наноситися вручну, механічно або за допомогою лазера, при цьому одне й те ж зображення, нанесене на різні структури, буде між собою відрізнятися.

ОСОБЛИВОСТІ ГРАВІЮВАННЯ НА РІЗНИХ МАТЕРІАЛАХ

Розглянемо докладніше, чим відрізняється гравіювання на різних матеріалах:

  • Акрил – цей матеріал легко піддається гравіруванню та порізці. Тому, якщо для вашого виробництва необхідні гравірувальні написи, то кращого матеріалу, на якому буде гладкий і рівний зріз, ніж акрил, годі й шукати. Литий акрил (оргскло) не потребує подальшої обробки, але його різновид – екструдований акрил, після спеціальних робіт може мати тріщини. Гравірування акрилу часто використовується для створення виробів з торцевим підсвічуванням. Така обробка використовується для виготовлення рекламних конструкцій.
  • Полістирол, ПВХ та інші пластмаси, які при нагріванні виділяють токсичні речовини, краще не використовувати. Такі матеріали найчастіше піддаються фрезерній обробці. При цьому, гравірування на пластику, наприклад, на полікарбонаті чи поліпропілені, не матиме негативних наслідків, оскільки матеріал незаймистий.
  • Композит – небагато компаній погоджуються виконувати гравіювання на композитній панелі через те, що матеріал згодом може змінити свій відтінок. Під час обробки відбувається часткове видалення фарби, а забрати залишки фарби з матеріалу можна або вручну, або за допомогою повторної обробки.
  • ДСП – гравіювання на деревостружковій плиті відрізняється тим, що через саму структуру ДСП зображення виходить дрібнозернистим.
  • Фанера – обробка фанери за допомогою лазерного гравіювання досить повільний і кропіткий процес. До складу деяких видів фанери входить клей і він перешкоджає якісній обробці. Компанія Cut Studio використовує лише якісні види фанери для гравіювання, тому кінцевий результат завжди приємно вражає.
  • МДФ – якщо виконувати цю технологію на МДФ методом «заливання» (лазерний промінь повністю гравіює зображення), кінцевий малюнок виходить більш виразним. Однак, при замовленні такого виду робіт, ви повинні знати, що для виконання може знадобитися більше часу, ніж для гравіювання «вздовж вектору». Цей спосіб примітний тим, що робота виконується лише вздовж контуру об’єкта, тому не завжди актуальний.
  • Дюралюміній – створення малюнку на металі за допомогою цієї технології дозволяє отримати якісне високоточне зображення, вручну такий результат отримати практично неможливо.
  • Камінь – гравірування на камені дозволяє створити високоточне зображення завдяки структурі матеріалу.
  • Дерево – особливістю гравіювання на дереві є те, що якщо дерево, взяте за основу, буде смолистим, на заготовці можуть відбитися сліди від пару. Картини та портрети, виконанні на дереві в цій техніці, виглядають досить цікаво та незвично.
  • Скло – маркування й гравіювання на склі це відмінне рішення для оформлення вітрин і рекламних вивісок. Лазерна обробка забезпечує передачу півтонів і високу точність нанесення малюнку, створює ефект об’ємного зображення.
  • Шпон – тонкий листовий матеріал, який використовують для оформлення інтер’єру, для меблів, реклами та торгового обладнання. Гравіювання шпону лазером не пошкоджує цілісність виробу, лінії малюнка рівні, темніші, ніж основний колір деталі.
  • Шкіра – при виробництві ременів, гаманців, рюкзаків, ключниць й інших аксесуарів використовується гравіювання на шкірі, що дозволяє зробити кожну річ унікальною. Лазерний промінь під керуванням ЧПУ задає контури зображення згідно із заздалегідь затвердженим векторним макетом.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ГРАВІЮВАННЯ – ЦІНА

У нас ви можете замовити послуги гравіювання для вашого виробництва або для створити особливий іменний подарунок своїм близьким. Вартість години роботи варіюється від 300 грн. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у наших фахівців.
Телефонуйте нам для замовлення!

Ознайомтеся з цінами на фрезерну порізку і гравіювання матеріалів
При обсязі замовлення понад 100 пог. м. передбачені знижки.
Вимоги до підготовки макета
Якщо у Вас немає макета, ми розробимо його для Вас.
Контакти

Наша адреса:
Київ, вул. Ремонтна, 2

Зателефонуйте нам:
(044) 353-46-44
(067) 829-40-44
(050) 468-40-44
Напишіть нам: info@cut-studio.com.ua